Reference

S Káťou jsem byl poprvé na ferratách v roce 2021. Byly to moje první zkušenosti a už teď vím, že určitě ne poslední. Letos s ní plánuji další. Má vše perfektně připravené a i začátečník se nemusí bát, že by pod jejím dohledem něco nezvládl. Kdo ještě váháte určitě vyzkoušejte některý kurz právě s Káťou, rozhodně doporučuji.  

Marek Štěpánek


Já jezdím na hory, jedině s Káťou a vždy je to nezapomenutelný zážitek. Díky ní jsem se dostala do míst, o kterých jsem snila, ale netroufala si na ně. Kéž by bylo více času.

Verča Krausová


Když shrnu mé zážitky z cestování s Káťou tak to bude asi takto: přírody plné oči, uši, tělo, pot a bolavé nohy, zrychlený dech, úsměvy, energie, myšlenky, volnost, adrenalin. Slunce, vítr, voda, slzy úžasu v očích a zrychlený tep. Děkuji Káťo, těším se na další dávky.

Renda Dallos

S Káťou se setkávám již několik let na podobných akcích a mohu její osobu doporučit na jakékoliv lezení, cestování. Vše, co dnes umím, mě naučila právě ONA. Již nyní se velice těším na další akce.

Roman Horký


Moje první zkušenost na Ferrate - Solná Komora v Rakousku pod vedením Káti byl nezapomenutelný zážitek, kde jsem se vše naučila a pod jejím vedením dokázala vystoupat na místa, kam bych se stěží odvážila. Precizně naplánované cesty, počasí a vše ostatní i do těch nejmenších detailů ( dokonce i levně). Za mou osobu mohu Káťu vřele doporučit všem začínajícím lezcům.

Edit Novotná


Mám ty nejkrásnější vzpomínky na první návštěvu Rakouských Alp a to díky Kátě. Výšlap do hor v Hochschwabu perfektně naplánovala do posledního puntíku. Skvěle poradí, co je s sebou potřeba, aby jste netahali zbytečnosti. Prostě jen jdete a necháváte se unášet dokonalou přírodou... Její zkušenosti vřele doporučuju, s nikým bych se v horách necítila bezpečněji a už se moc těším na další příležitost.

Vendy Šindelářová

Kata is a fantastic guide! She took me on a three day hike to Hochschwab. As someone who has never been mountaineering before, she has very elegantly prepared me prior to the trip by telling me everything I needed to bring and arrange beforehand - some things I was missing she even brought herself. She found the perfect tempo for my novice abilities and I was able to go a lot further than I originally thought and enjoy myself in the meantime. Even though I was exhausted at the end, I was glad I trusted Kata to organize such an adventure!

Marco PodplatnikLucka H.Hody