Káťa Hlavsová

Od dětství se ráda věnuji sportu. Vždy jsem byla dost všestranně zaměřená a postupem času přišla na to, že třeba jen pár minut venku v přírodě, ve vzduchu nebo pod vodou je lepších a mnohem víc naplňujících, než hodina strávená v tělocvičně. 

Moc ráda cestuji a poznávám země, jejichž kultura mi je příjemná nebo blízká. V tomto ohledu mě dost zaujal Bhútán, Nepál, země severu a Nový Zéland.

Fascinuje mě pohled na svět z výšky. Horské prostředí dokáže uspokojit mou vášeň pro fotografování. Při outdoorových aktivitách mě baví zachycovat okamžiky, které jsou lidem vzácné, na které jen tak nezapomenou a současně jim odhalovat krásy přírody v situacích, kdy často vystupují za hranici své komfortní zóny, poznávají sami sebe.

Preferuji akce šité na míru a pro menší skupiny zájemců. Ráda připravuji třeba i kombinované programy (turistika + ferrata + ledovec), zkrátka všechno je možné. Standardně pracuji v mužském kolektivu, nebráním se tedy ani akcím typu dámská jízda. Prostě je někdy fajn si odpočinout od našich skvělých a nepostradatelných protějšků.


"Žiji takový život, jaký si sama přeji."